Укр

Рус

Eng


Пошта ДДТУ
ДНІПРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ
ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

Директор бібліотеки: Орлова Алла Миколаївна

Телефон: (0569) 55-15-76, вн. тел. 2-80
e-mail: library@dstu.dp.ua

Заст. директора: Бондарєва Людмила Федорівна
 • Зав.довідково-інформаційним відділом Чернишова Лідія Михайлівна вн. тел. 5-59
 • Зав. відділом обслуговування Отиско Людмила Володимирівна вн. тел.2-84
 • Зав. відділом художньої літератури Мамаєва Любов Павлівна вн. тел. 5-55
 • Зав. відділом комплектування, каталогізації та наукової обробки літератури Омельницька Марина Анатоліївна.

 • Філіали бібліотеки:

  В читальній залі бібліотеки університету (корп. № 3) функціонує безкоштовна зона доступу Wi-Fi при наявності власного ноутбука або мобільного пристрою.


  З питань присвоєння індексів УДК та ББК до книг та наукових статей, звертатися до бібліотеки (корп.3, кім.150) - Послугою міжбібліотечного абонементу (МБА) та електронної доставки документів можна скористатися в довідково-інформаційному відділі бібліотеки (корп.3,кім 150).

  - Polpred.com. Огляд засобів масової інформації. Архів важливих публікацій формуeся вручну. База даних з рубрикатором: 26 галузей/600 джерел/8 федеральних округів Російської Федерації/235 країн і територій/головні матеріали/статті та інтерв'ю 3000 перших осіб. Щодня отримуємо тисячі новин; повний текст - російською мовою, мається мільйон кращих сюжетів інформаційних гентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук здійснюється настройками. Експортується у Word file сотні статiей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах.

  "2016 рок - Рік англійської мови в Україні!"


  Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні». Інформація про це викладена на офіційному сайті Президента України. Глава держави прийняв таке рішення, як зазначається в Указі, «враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку». Бібліотека пропонує віртуальну виставку підручників і навчальних посібників англійської мови. Усі видання є в фонді бібліотеки і представлені в каталогах бібліотеки.

  "ЗАПРОШЕННЯ ДО БІБЛІОТЕКИ!"


  Запрошуємо до бібліотеки В С І Х, щоб отримати літературу для підготовки до екзаменаційної сесії та зробити ФОТО біля креативної ялинки в читальній залі. Дякуємо, що Ви з нами. Завжди Ваша Бібліотека.
  головна сторінка сайту.

  "Шановні викладачі та студенти!!"


  Запрошуєму вас з 24.11.2015 по 04.12.2015 на відкритий перегляд "Металург за покликанням" який розгорнутий в читальної залі бібліотеки університету, де представлені підручники, навчальні посібники, наукові та періодичні видання з металознавства, металургії, ливарного виробництва, прокатки, зварювання.
  головна сторінка сайту.

  "Шановні студенти!"


  17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це - Міжнародний день студента.Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонівСтуденти завжди були авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Прийміть щирі вітання і побажання здоров’я, успіхів та активної життєвої позиції, від Вас та ваших вчинків, залежить майбутнє.
  головна сторінка сайту.

  "Бібліотека презентує..... "


  видання присвячене Дніпродзержинському державному технічному університету, який уже понад 95 років готує висококласних фахівців. Його історія стала невід'ємною частиною науково-технічної, інтелектуальної та культурної історії України. Книга розкриває перед читачами історичний шлях університету, висвітлює роботу його структурних підрозділів і знайомить з науковою діяльністю професорсько-викладацького складу. Особливістю цього видання є й те, що на його сторінках висвітлення історії становлення та розвитку славетного навчального закладу в поєднані з розповіддю про життєвий шлях і здобутки випускників різних поколінь, які мали честь навчатися у Дніпродзержинському державному технічному університеті.
  "Єдина країна. Единая страна"


  На підтримку проекту "Єдина країна. Единая страна" в бібліотеці розгорнуто книжково-ілюстративні виставки: "Сила народу в єдності", "Мудрість віків", „Постать славна, трагічна, суперечлива"(І.Мазепа.)Трибуна поета „Тарасове слово”. На виставках представлені видання, які яскраво розкривають складний і тернистий шлях становлення української держави, простежують розвиток демократичних та державотворчих ідей, розглядають шляхи розбудови єдиної України в сучасних умовах.


  Пам'ятка читачеві!


  Акція
  Бібліотека запрошує взяти участь у благодійній акції ”Подаруй бібліотеці нову книгу”. >>докладніше >>