Галузеве машинобудування
Бакалавр
Магiстр за освітньо-професійною програмою (1.5 р.)
Магiстр за освітньо-науковою програмою (2 р.)
PHD
Курс 1
Семестр 1
Антикорупція та доброчесність
Вища та прикладна математика
Іноземна мова
Інформаційні системи і технології
Нарисна геометрія та інженерна графіка
Технологія конструкційних матеріалів
Фізичне виховання
Хімія
Семестр 2
Вища та прикладна математика
Іноземна мова
Історія та культура України
Комп’ютеризовані CAD-системи у машинобудуванні
Ознайомча практика
Теоретична механіка
Фізика
Фізичне виховання
Курс 2
Семестр 3
Взаємозмінність, стандартизація та технічні вимірювання
Етика й естетика (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Комп’ютерні технології у машинобудуванні (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Математичне моделювання технологічних процесів (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Матеріалознавство
Опір матеріалів
Психологія (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Українська мова
Фізика
Фізичне виховання
Філософія
Семестр 4
Екологічна безпека (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Екологія (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Експлуатація і ремонт машин (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Експлуатація та обслуговування МОМЗ (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Інструментальні матеріали (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
МОТС та техніка їх використання (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Опір матеріалів
Спецметоди розрахунків металургійних машин (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Теорія механізмів і машин
Технологічні лінії та комплекси металургійних цехів (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Технологічні методи виробництва заготовок деталей машин (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Триботехніка і основи надійності машин (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Фізичне виховання
Курс 3
Семестр 5
Гідравліка, гідро- і пневмоприводи
Деталі машин
Електротехніка
Механічне обладнання металургійних заводів
Мехатроніка (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Теплові процеси у технічних системах (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Технологічні основи машинобудування (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Технологія та устаткування відновлення і зміцнення (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Фізичне виховання
Семестр 6
Cкладання, монтаж, діагностика та ремонт обладнання (спецкурс)
Металорізальні верстати (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Механізми приводів верстатів (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Механічне обладнання металургійних заводів
Основи автоматизованого проектування технологічного обладнання (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Основи будівельної механіки (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Основи промислової робототехніки (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Політологія (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Соціологія (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Теорія автоматичного керування (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Технологічна практика
Фізичне виховання
Курс 4
Семестр 7
Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Безпека життєдіяльності та основи охорони праці
Динаміка та міцність машин
Іноземна мова (за проф. спрямуванням)
Механічне обладнання металургійних заводів
САПР технологічних процесів (Вибіркова дисципліна з переліку 1)
Складання, монтаж, діагностика та ремонт обладнання (спецкурс)
Споруди та обладнання металургійних цехів (вибіркова дисципліна з переліку 2)
Технологія машинобудування (вибіркова дисципліна з переліку 2)
Семестр 8
Економіка підприємства
Кваліфікаційна робота
Комп’ютерне 3D моделювання
Методи діагностики металургійних машин та агрегатів (Вибіркова дисципліна з переліку 2)
Механоскладальні дільниці та цехи в машинобудуванні (вибіркова дисципліна з переліку 2)
Переддипломна практика
Складання, монтаж, діагностика та ремонт обладнання (спецкурс)